ALKALMAZÁSI TIPPEK

Legyen önmaga, és használja ki a lehetőséget, hogy beszélgessen velünk. Minden kérdés megérdemli a választ.

Alkalmazási eljárás az ISOLED®-nél

Alkalmazás

Álláshirdetés vagy kezdeményezés

Megerősítés

a kérelem beérkezése

Ellenőrizze

az Ön jelentkezése

Visszatérés

1-3 munkanapon belül

Személyes interjú

Személyesen vagy Microsoft Teams-en keresztül, a pozíciótól függően

Második interjú

Szükség esetén, a pozíciótól függően

Minta nap

Betekintés a feladatokba, a csapatba és a légkörbe

Szerződéses ajánlat

Gratulálunk! Üdvözöljük a csapatban.

Tippek az állásinterjúra

Pályázati dokumentumok

Az első benyomáshoz a teljes pályázati dokumentáció számít. Ide tartozik a kísérőlevél, a fényképes önéletrajz, és ideális esetben minden állomást egy referenciával tud dokumentálni. A fizetési elvárásaid és a lehetséges kezdési időpont is fontos információ számunkra. Tippünk: A pályázati dokumentumokat egy második személlyel is lektoráltassa.

A felkészülés a minden

Ha az ISOLED®-nél szeretne kezdeni, akkor azt is tudnia kell, hogy miért. Ismerje meg vállalatunkat, és kérdezze meg magától, hogy tud-e azonosulni a filozófiánkkal és a termékkel.

Jó szórakozást

Az első lépés a teljes gázadás felé. Az első interjú során szeretnénk jobban megismerni Önt, és hiteles első benyomást szerezni Önről. Meséljen nekünk személyes tapasztalatairól, képzettségéről és tudásáról. Érezd jól magad, és ismerd meg jobban az ISOLED® világát!

Légy önmagad

Szeretnénk, ha kényelmesen érezné magát az interjún - nem szükséges üzleti öltöny. Tippünk: Válasszon olyan öltözéket, ami illik Önhöz. Az ápolt megjelenés természetesen fontos előfeltétel.

Ideges vagy?

Tudjuk, hogy egy állásinterjú nem mindennapi helyzet. Az interjún való idegeskedés teljesen normális, és soha nem jelentett különbséget az elfogadás vagy az elutasítás között.

Légy kíváncsi

A tiszteletteljes interakció nagyon fontos számunkra. Használja ki a lehetőséget, hogy beszélgetés közben eszmét cseréljen velünk. Ne féljen kérdéseket feltenni - érdeklődése mutatja számunkra motivációját.

Az Ön kapcsolattartója

Claudia Baldessarini
Head of Human Resources

Email: karriere@isoled.at
Tel.: +43 676 841 334 844

ISOLED FIAI Handels GmbH
Egerbach 48 | A-6334 Schwoich

az akarat előbb jön,
mint a tud!

You will be redirected to another language according to your geo-location