The store will not work correctly when cookies are disabled.
LED AQUA COB965 Lineáris flexibilis szalag, 24V DC, 8W, IP68, 6500K, 5m tekercs, 480 LED/m
Több információ | Cikkszám | 115781 |
| Termék neve | LED AQUA COB965 Lineáris flexibilis szalag, 24V DC, 8W, IP68, 6500K, 5m tekercs, 480 LED/m |
| GTIN - EAN | 9009377147920 |
| Jellemzők |       |
| Különleges jellemzők | Elválasztó pont: 50mm egyenként 24 SMD-vel | Pitch (fénypont közép-közép): 2,08mm | 1 egység (tekercs) = 5m | max. flexibilis szalag hossza betáplálásonként: 5m | Hosszúságturés + hotágulás: 1% | Huto profil nem szükséges | 3M VHB ragasztószalaggal beleértve | Felragasztás elott tisztítsa és zsírtalanítsa az aljzatot! Ne távolítsa el újra! | Szilikon öntvény | Különleges jellemzo: csatlakozókábel egyoldalú | Tartozékokat tartalmaza: végzárók, tartókonzol és tömítoanyag. |
| Névleges feszültség | 24 V DC |
| Névleges teljesítmény | 8 W/m |
| Aktív teljesítmény | 8 W/m |
| Fényáram lumenben | 700 lm/m |
| RGB fényforrás | Nem |
| Színhőmérséklet | 6500K |
| CRI Ra | 90 |
| Hűtőtömeg g/m | 0,00 g/m |
| Sugár szöge | 120° |
| Pitch SMD (mm) | 2.08 |
| Klebebandtyp | 3M VHB |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Kültéri | Y |
| A ház anyaga | Szilikon |
| Hossz mm-ben | 5000,0 |
| Szélesség mm-ben | 10,0 |
| Magasság mm-ben | 5,0 |
| Hasznos élettartam L70|B10 órákban | 38000 |
| Garancia években kifejezve | 3 |
| Túlhosszúságok | N |
|---|
FastCalc Lichtberechnung nur in der Desktop Version verfügbar.
Referenciák - betekintés LED projektjeinkbe Az ezzel a cikkel megvalósított projektek
Copyright ©2026 ISOLED FIAI Handels GmbH All rights reserved.