The store will not work correctly when cookies are disabled.
LED AQUA RGB 48V flexibilis szalag, 14,4W, IP68, 20 méteres tekercs, 96 LED/m
Több információ | Cikkszám | 115586 |
| Termék neve | LED AQUA RGB 48V flexibilis szalag, 14,4W, IP68, 20 méteres tekercs, 96 LED/m |
| GTIN - EAN | 9009377144363 |
| Jellemzők |      |
| Különleges jellemzők | Elválasztó pont: 125mm egyenként 12 SMD-vel | Pitch (fénypont közép-közép): 10,42mm | 1 egység (tekercs) = 20m | max. flexibilis szalag hossza betáplálásonként: 20m | Hosszúságturés + hotágulás: 1% | Huto profil nem szükséges | 3M VHB ragasztószalaggal beleértve | Felragasztás elott tisztítsa és zsírtalanítsa az aljzatot! Ne távolítsa el újra! | Szilikon öntvény | A csoport csatlakozói illeszkednek: O1-412 | Különleges jellemzo: csatlakozókábel egyoldalú | Tartozékokat tartalmaza: végzárók, tartókonzol és tömítoanyag. |
| Névleges feszültség | 48 V DC |
| Névleges teljesítmény | 14,4 W/m |
| Aktív teljesítmény | 14 W/m |
| RGB fényforrás | Igen |
| Sugár szöge | 120° |
| Pitch SMD (mm) | 10.42 |
| Klebebandtyp | 3M VHB |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Kültéri | Y |
| A ház anyaga | Szilikon |
| Hossz mm-ben | 20000,0 |
| Szélesség mm-ben | 12,0 |
| Magasság mm-ben | 6,0 |
| Hasznos élettartam L70|B10 órákban | 38000 |
| Garancia években kifejezve | 3 |
| Túlhosszúságok | N |
|---|
Referenciák - betekintés LED projektjeinkbe Az ezzel a cikkel megvalósított projektek
Copyright ©2026 ISOLED FIAI Handels GmbH All rights reserved.