The store will not work correctly when cookies are disabled.
LED CRI930 Lineáris 48V flexibilis szalag, 13W, IP20, 3000K, 20m tekercs, 240 LED/m
Több információ | Cikkszám | 114241 |
| Termék neve | LED CRI930 Lineáris 48V flexibilis szalag, 13W, IP20, 3000K, 20m tekercs, 240 LED/m |
| GTIN - EAN | 9009377074622 |
| Jellemzők |      |
| Különleges jellemzők | Elválasztó pont: 50mm egyenként 12 SMD-vel | Pitch (fénypont közép-közép): 4,17mm | 1 egység (tekercs) = 20m | max. flexibilis szalag hossza betáplálásonként: 20m | Hosszúságturés + hotágulás: 1% | szükséges hutomassza min. 75 gr/m | 3M 300LSE ragasztószalaggal beleértve | Felragasztás elott tisztítsa és zsírtalanítsa az aljzatot! Ne távolítsa el újra! | A csoport csatlakozói illeszkednek: K2-210 | Különleges jellemzo: csatlakozókábel kétoldalú |
| Névleges feszültség | 48 V DC |
| Névleges teljesítmény | 13 W/m |
| Aktív teljesítmény | 13 W/m |
| Fényáram lumenben | 1100 lm/m |
| RGB fényforrás | Nem |
| A csatlakozókábel tulajdonságai | Anschlusskabel beidseitig |
| Színhőmérséklet | 3000K |
| CRI Ra | 95 |
| LED chipek méterenként | 240.000000 |
| LED/csatlakozási pont | 12.000000 |
| LED/görgő | 4.800,00 |
| Hűtőtömeg g/m | 75,00 g/m |
| Sugár szöge | 120° |
| Megfelelő csatlakozók | K2-210 |
| Pitch SMD (mm) | 4.17 |
| Elválasztási pont (mm) | 50,00 mm |
| Max. Hossz takarmányonként (m) | 20,00 m |
| Klebebandtyp | 3M 300LSE |
| Védelmi osztály | IP20 |
| Hossz mm-ben | 20000,0 |
| Szélesség mm-ben | 10,0 |
| Magasság mm-ben | 2,0 |
| Hasznos élettartam L70|B10 órákban | 53000 |
| Használati idő L80|B50 órákban | 70000 |
| Garancia években kifejezve | 3 |
| Túlhosszúságok | N |
| LED/csatlakozási pont | 12,00 |
|---|
FastCalc Lichtberechnung nur in der Desktop Version verfügbar.
Referenciák - betekintés LED projektjeinkbe Az ezzel a cikkel megvalósított projektek
Copyright ©2026 ISOLED FIAI Handels GmbH All rights reserved.