The store will not work correctly when cookies are disabled.
LED WS2815 Digitális SPI flexibilis szalag, 12V DC, 8W, IP20, RGB, 5m tekercs, 60 LED/m
Több információ | Cikkszám | 114662 |
| Termék neve | LED WS2815 Digitális SPI flexibilis szalag, 12V DC, 8W, IP20, RGB, 5m tekercs, 60 LED/m |
| GTIN - EAN | 9009377085000 |
| Jellemzők |     |
| Különleges jellemzők | Elválasztó pont: 16,67mm egyenként 1 SMD-vel | Pitch (fénypont közép-közép): 16,67mm | 1 egység (tekercs) = 5m | max. flexibilis szalag hossza betáplálásonként: 5m | Hosszúságturés + hotágulás: 1% | szükséges hutomassza min. 45 gr/m | 3M 300LSE ragasztószalaggal beleértve | Felragasztás elott tisztítsa és zsírtalanítsa az aljzatot! Ne távolítsa el újra! | A csoport csatlakozói illeszkednek: C1-410 / C2-410 | Különleges jellemzo: csatlakozókábel kétoldalú |
| Névleges feszültség | 12 V DC |
| Névleges teljesítmény | 8 W/m |
| Aktív teljesítmény | 8 W/m |
| RGB fényforrás | Igen |
| A csatlakozókábel tulajdonságai | Anschlusskabel beidseitig |
| LED chipek méterenként | 60.000000 |
| LED/csatlakozási pont | 1.000000 |
| LED/görgő | 300,00 |
| Hűtőtömeg g/m | 45,00 g/m |
| Sugár szöge | 120° |
| Megfelelő csatlakozók | C1-410 / C2-410 |
| Pitch SMD (mm) | 16.67 |
| Elválasztási pont (mm) | 16,67 mm |
| Max. Hossz takarmányonként (m) | 5,00 m |
| Klebebandtyp | 3M 300LSE |
| Védelmi osztály | IP20 |
| Hossz mm-ben | 5000,0 |
| Szélesség mm-ben | 10,0 |
| Magasság mm-ben | 2,0 |
| Hasznos élettartam L70|B10 órákban | 38000 |
| Használati idő L80|B50 órákban | 50000 |
| Garancia években kifejezve | 2 |
| Túlhosszúságok | N |
| LED/csatlakozási pont | 1,00 |
|---|
Referenciák - betekintés LED projektjeinkbe Az ezzel a cikkel megvalósított projektek
Copyright ©2026 ISOLED FIAI Handels GmbH All rights reserved.