The store will not work correctly when cookies are disabled.
LED WS2815 Digitális SPI flexibilis szalag, 12V DC, 8W, IP68, RGB, 5m tekercs, 60 LED/m
Több információ | Cikkszám | 114663 |
| Termék neve | LED WS2815 Digitális SPI flexibilis szalag, 12V DC, 8W, IP68, RGB, 5m tekercs, 60 LED/m |
| GTIN - EAN | 9009377085024 |
| Jellemzők |      |
| Különleges jellemzők | Elválasztó pont: 16,67mm egyenként 1 SMD-vel | Pitch (fénypont közép-közép): 16,67mm | 1 egység (tekercs) = 5m | max. flexibilis szalag hossza betáplálásonként: 5m | Hosszúságturés + hotágulás: 1% | Huto profil nem szükséges | 3M 300LSE ragasztószalaggal beleértve | Felragasztás elott tisztítsa és zsírtalanítsa az aljzatot! Ne távolítsa el újra! | Szilikon öntvény | A csoport csatlakozói illeszkednek: O1-412 | Különleges jellemzo: csatlakozókábel kétoldalú | Tartozékokat tartalmaza: végzárók, tartókonzol és tömítoanyag. |
| Névleges feszültség | 12 V DC |
| Névleges teljesítmény | 8 W/m |
| Aktív teljesítmény | 8 W/m |
| RGB fényforrás | Igen |
| Sugár szöge | 120° |
| Pitch SMD (mm) | 16.13 |
| Klebebandtyp | 3M 300LSE |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Kültéri | Y |
| A ház anyaga | Szilikon |
| Hossz mm-ben | 5000,0 |
| Szélesség mm-ben | 12,0 |
| Magasság mm-ben | 5,0 |
| Hasznos élettartam L70|B10 órákban | 38000 |
| Garancia években kifejezve | 2 |
| Túlhosszúságok | N |
|---|
Referenciák - betekintés LED projektjeinkbe Az ezzel a cikkel megvalósított projektek
Copyright ©2026 ISOLED FIAI Handels GmbH All rights reserved.